Dziś jest 16 września 2019 r. imieniny obchodzą Edyta, Kornel, Korneliusz, Kamila, Cyprian, Jagna.
Kontakt Mapa strony Strona główna Wersja kontrastowa
O gminie Aktualności Galeria Urząd Gminy Kultura Szkolnictwo Dla turysty i inwestora... Projekty unijne
Projekty unijne Budowa sieci wodociągowej w zachodniej części Gminy SadowieRewitalizacja centrum miejscowości Sadowie - etap IBudowa świetlicy wiejskiej w Łężycach oraz przekształcenie...Przedszkolem czas zacząć...Równajmy szanse - program wyrównywania szans...Aktywnością sportową wspieramy nasz potencjał...Stworzenie i wyszkolenie młodzieżowej drużyny...e-świętokrzyskie - Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa ŚwiętokrzyskiegoBudowa i zagospodarowanie miejsca wypoczynku w miejscowości JacentówWyposażenie świetlicy i remont budynku Gminnego Ośrodka Kultury w SadowiuWyposażenie świetlic w miejscowościach..Indywidualizacja nauczania i wychowania...Swoje chwaląc, Sadowie poznajcie...Budowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Rżuchów...Wyposażenie świetlicy wiejskiej we Rżuchowie...e-świętokrzyskie - Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTAktywna integracja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na terenie Gminy SadowieJadę do pracy!Aktywną integracją zmieniamy naszą przyszłośćBudowa i zagospodarowanie miejsca wypoczynku w miejscowości BogusławiceBudowa oznakowania turystycznego i miejsc widokowychUporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy SadowieWolę Przedszkole!Renowacja nagrobków zabytkowego cmentarza...Budowa i zagospodarowanie miejsca wypoczynku w miejscowości Zwola...Remont Świetlicy Wiejskiej w Biskupicach oraz zagospodarowanie terenu wokół...Oznakowanie turystyczno - widokowe wschodniej części Gminy Sadowie...Chcieć razem, to móc więcejBudowa przydomowych oczyszczalni ścieków...Modernizacja odziałów przedszkolnych...@KTYWNEŚwięto Chleba...Schematom STOP!Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w miejscowości SadowiePrzedszkole w SadowiuKompetencje Kluczowe w Szkole w SadowiuProgram wsparcia osób niesamodzielnych...
Spółdzielnia socjalna Organizacje pozarządowe Do pobrania Kurier Gminy Sadowie
    Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Od 01.07.2011 r. Gmina Sadowie w SISMS.pl...


O awariach, utrudnieniach w ruchu, a przede wszystkim o sytuacjach kryzysowych zagrażających zdrowiu i życiu będą w ciągu kilkunastu sekund informowani wszyscy mieszkańcy Gminy Sadowie, którzy zarejestrują się od 01.07.2011 r. w Samorządowym Informatorze SMS. Urząd Gminy uruchomia dla mieszkańców niezwykle ważną usługę, która pozwala w szybki i sprawny sposób docierać z informacją do tysięcy odbiorców.
SISMS jest systemem mającym na celu zapewnienie skutecznej komunikacji Urzędu z mieszkańcami we wszystkich obszarach funkcjonowania, ale mających przede wszystkim wpływ na ich bezpieczeństwo.
Samorządowy Informator SMS to najbardziej innowacyjny system wczesnego ostrzegania mieszkańców o zagrożeniach - takich jak powodzie, wichury, śnieżyce i inne katastrofy. System ma także za zadanie podnieść jakość codziennego życia ludzi, poprzez informowanie o różnych wydarzeniach, m.in. awariach sieci wodociągowych, przerwach w dostawie prądu, bezpłatnych badaniach, zbiórce odpadów wielkogabarytowych, czy zużytego sprzętu RTV, AGD, itp.
Podstawą sprawnego funkcjonowania systemu SISMS jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców. Rejestracja jest bardzo prosta i sprowadza się do wysłania jednego SMS-a o odpowiedniej treści. Oczywiście numery telefonów użytkowników systemu będą chronione według najwyższych standardów. Nigdy też przy użyciu systemu nie będą rozsyłane żadne reklamy bądź spam. Tak samo, jak do systemu można się zarejestrować wysyłając odpowiedni kod, tak samo można się z niego wyrejestrować.
Wszystkie informacje rozsyłane do użytkowników systemu są darmowe. Jedyna opłata dotyczy rejestracji w systemie i wynosi ona tyle, co wysłanie zwykłego sms-a w indywidualnym planie taryfowym operatora, z którego usług korzysta dana osoba.
Szczegóły dot. rejestracji przedstawiają się następująco:
 1. Uruchomienie w swoim telefonie komórkowym trybu wysyłania wiadomości SMS
 2. Wpisanie z załączonej ulotki wybranego kodu rejestrującego
 3. Wpisując kod rejestrujący proszę zwrócić uwagę na kropkę i brak odstępów
 4. Wysłanie SMS na numer 661 000 112
 5. Otrzymanie SMS z potwierdzeniem rejestracji
 6. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.sisms.pl
Od tej pory zarejestrowany użytkownik będzie bezpłatnie otrzymywać najważniejsze informacje z Urzędu.

UWAGA - REJESTRACJA W SYSTEMIE BĘDZIE MOŻLIWA
OD DNIA 01.07.2011 r.Ulotka do pobrania - str. 1

Ulotka do pobrania - str. 2

Administratorzy grup:

Wójt Gminy Sadowie - mgr Marzena Urban - Żelazowska

Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa - Piotr Wójtowicz

Dodał: P.Wójtowicz dnia 28-06-2011
Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na stronie Gminy Sadowie zastrzeżone dla Gminy Sadowie.