Dziś jest 16 września 2019 r. imieniny obchodzą Edyta, Kornel, Korneliusz, Kamila, Cyprian, Jagna.
Kontakt Mapa strony Strona główna Wersja kontrastowa
O gminie Aktualności Galeria Urząd Gminy Kultura Szkolnictwo Dla turysty i inwestora... Projekty unijne
Projekty unijne Budowa sieci wodociągowej w zachodniej części Gminy SadowieRewitalizacja centrum miejscowości Sadowie - etap IBudowa świetlicy wiejskiej w Łężycach oraz przekształcenie...Przedszkolem czas zacząć...Równajmy szanse - program wyrównywania szans...Aktywnością sportową wspieramy nasz potencjał...Stworzenie i wyszkolenie młodzieżowej drużyny...e-świętokrzyskie - Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa ŚwiętokrzyskiegoBudowa i zagospodarowanie miejsca wypoczynku w miejscowości JacentówWyposażenie świetlicy i remont budynku Gminnego Ośrodka Kultury w SadowiuWyposażenie świetlic w miejscowościach..Indywidualizacja nauczania i wychowania...Swoje chwaląc, Sadowie poznajcie...Budowa budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Rżuchów...Wyposażenie świetlicy wiejskiej we Rżuchowie...e-świętokrzyskie - Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JSTAktywna integracja osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na terenie Gminy SadowieJadę do pracy!Aktywną integracją zmieniamy naszą przyszłośćBudowa i zagospodarowanie miejsca wypoczynku w miejscowości BogusławiceBudowa oznakowania turystycznego i miejsc widokowychUporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy SadowieWolę Przedszkole!Renowacja nagrobków zabytkowego cmentarza...Budowa i zagospodarowanie miejsca wypoczynku w miejscowości Zwola...Remont Świetlicy Wiejskiej w Biskupicach oraz zagospodarowanie terenu wokół...Oznakowanie turystyczno - widokowe wschodniej części Gminy Sadowie...Chcieć razem, to móc więcejBudowa przydomowych oczyszczalni ścieków...Modernizacja odziałów przedszkolnych...@KTYWNEŚwięto Chleba...Schematom STOP!Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w miejscowości SadowiePrzedszkole w SadowiuKompetencje Kluczowe w Szkole w SadowiuProgram wsparcia osób niesamodzielnych...
Spółdzielnia socjalna Organizacje pozarządowe Do pobrania Kurier Gminy Sadowie
    Wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Pierwszy Quest w historii Gminy Sadowie...


Informujemy, że jest już dostępny pierwszy w historii Gminy Sadowie Quest, który został opracowany przez Urząd Gminy Sadowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Gminy Sadowie "RoSa" i firmę Planet PR.

Quest nosi tytuł "Ciekawostki z życia Gombrowicza" i swoją trasą wiedzie od Małoszyc do Wszechświętych. Jest on elementem Świętokrzyskiego Szlaku Przygody, czyli wspólnego przedsięwzięcia LGD z terenu naszego województwa.

Quest można pobrać tutaj i tutaj. Wkrótce będzie on również dostępny bezpłatnie w Urzędzie Gminy, świetlicach wiejskich. bibliotece, GOKiS, szkołach, sklepach itp. na terenie Gminy.

Wszystkim zaangażowanym w proces tworzenia Questu serdecznie dziękujemy informując, że Quest został sfinansowany ze środków Świętokrzyskiego Szlaku Przygody.

Dodał: P.Wójtowicz dnia 15-10-2013
Wszelkie prawa do materiałów zamieszczonych na stronie Gminy Sadowie zastrzeżone dla Gminy Sadowie.