Aktualności

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Gminy Sadowie

image_pdfimage_print

Z inicjatywy Pani Wójt w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy wydawanie maseczek ochronnych Mieszkańcom Gminy Sadowie. Maseczki są wykonane z bawełny podszytej flizeliną, co ważne można je używać wielokrotnie, a przed pierwszym użyciem należy je zdezynfekować, np. wyprać w gorącej wodzie, wysuszyć i wyprasować po stronie bawełnianej. Istotnym jest, że szyte są przez Panie z naszej Gminy, a materiał ufundowali Radni Gminy.
Zależy nam, aby przynajmniej jedna maseczka jak najszybciej trafiła do każdego z gospodarstw. W tym celu są sukcesywnie przekazywane Radnym lub Sołtysom, od których można je pobrać. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma takiej możliwości prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 15 86 92 437 do Urzędu Gminy, wówczas pracownicy będą je dostarczać do domostw. Maseczki zostały już przekazane dla mieszkańców miejscowości Biskupice, Bukowiany, Czerwona Góra, Łężyce, Michałów, Ruszkowiec, Sadowie, Truskolasy, Zwola.
Jutro postaramy się przekazać maseczki mieszkańcom pozostałych miejscowości Gminy Sadowie.
Jednocześnie, apelujemy do Państwa o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wychodzenie z domów, jeśli nie jest to konieczne.

 

Skip to content