„Coś się kończy żeby coś mogło trwać”. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

„Coś się kończy, żeby coś mogło trwać”

W dniu wczorajszym pożegnaliśmy uczniów ósmych klas, a dziś dobiega końca rok szkolny dla Wszystkich Uczniów naszej Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Sadowiu.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 Naszym drogim Uczniom, Rodzicom, Szanownej Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Naszej Szkoły oraz całej Społeczności Szkolnej składamy serdeczne podziękowania za kolejny rok wytężonej pracy. Pragniemy podziękować Wam również za nieustające wsparcie i wielki wkład w sukcesy edukacyjne swoich, uczniów i pociech. Za wsparcie działań naszej Szkoły służenie radą
i pomocą.

Drodzy absolwenci!

Dla Was zakończył się pewien etap życia, przed Wami kolejna podróż na drodze edukacji, wykorzystajcie go jak najlepiej. Spotykajcie w swoim życiu życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie odważni, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą małą ojczyznę jaką jest gmina, zdobywajcie świat, osiągajcie same sukcesy i pamiętajcie, że zawsze czeka na Was przystań w Sadowiu!

Życzymy Wszystkim, aby okres wakacyjny był dla Was czasem pełnym radości i zasłużonego odpoczynku, niezapomnianych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu!

Wójt Gminy Sadowie                                                                      Przewodniczący Rady Gminy

Marzena Urban-Żelazowska                                                         Mieczysław Podczasi