Aktualności

Gmina Sadowie po raz kolejny uczestniczy w Sportowym Turnieju Miast i Gmin! Tegoroczny XXVI Sportowy Turniej Miast i Gmin 2020 zostanie rozegrany w ramach XII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w terminie od 14 do 20 września 2020 r.

image_pdfimage_print

 

STMiG – SPRAWOZDANIE GMINY SADOWIE  Z REALIZACJI XXVI SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN XII EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH jesień 2020 r. – 2020-STMiG-SPRAWOZDANIE

Tegoroczny XXVI Sportowy Turniej Miast i Gmin 2020 zostanie rozegrany w ramach XII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w terminie od 14 do 20 września 2020 r.


Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału! Zaplanowaliśmy szereg imprez o charakterze sportowym. Niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej każdy znajdzie coś dla siebie.
Odbędą się między innymi ćwiczenia ruchowe na siłowni plenerowej, biegi, aerobik, turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej marsze Nordic Walking, Turnieje gier i zabaw dla dzieci, całych rodzin i wiele wiele innych wydarzeń. Będą też niespodzianki! (2020-STMiG-KALENDARZ IMPREZ)

Głównym celem imprezy jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej jako najlepszej formy spędzania wolnego czasu.

W ubiegłym roku zajęliśmy bardzo dobre 8 miejsce w kraju pod względem ilości uczestników w kategorii gmin do 5 tys. mieszkańców. Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich zorganizuje w zwycięskich miastach/gminach, we współpracy z tymi miastami i gminami, 18 pikników sportowo-rekreacyjnych w ramach promocji hasła „Sport kluczem do zdrowia”

Wójt Gminy Sadowie Marzena Urban-Żelazowska:
„Gorąco zachęcam wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w organizowanym Tygodniu Sportu dla Wszystkich. Jak mówi znana maksyma Sport to zdrowie! Sport bez wątpienia jest nie tylko podstawą sprawności fizycznej, atrakcyjnej sylwetki, przyjemnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim zdrowia przez długie lata! Dajmy zdrowy przykład naszym dzieciom, a dzieci niech dadzą przykład dorosłym.”

2020-STMiG-KALENDARZ IMPREZ
2020 STMIG Regulamin

  STMiG – SPRAWOZDANIE GMINY SADOWIE  Z REALIZACJI XXVI SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST i GMIN XII EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH jesień 2020 r.

Skip to content