Aktualności

7 MIEJSCE DLA SADOWIA W OGÓLNOPOLSKIM FINALE TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM BIAŁYSTOK 2022!

image_pdfimage_print

Szkoła Podstawowa w Sadowiu reprezentująca województwo świętokrzyskie zajęła 7 miejsce w Finale Krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym Białystok 2022.
To wielki sukces naszej wspaniałej czwórki uczniów w składzie: Aleksandra Łapa, Kamila Kijek, Mateusz Wąs, Michał Firmanty, przygotowywanych przez panią Bożenę Gierczak.

Krajowa ranga, 16 drużyn z całej Polski, najlepsi z najlepszych – wskazywało bardzo wysoki poziom Turnieju. Wiedza teoretyczna, pierwsza pomoc przedmedyczna, umiejętność precyzyjnej jazdy na rowerze zgodnie z przepisami drogowymi jak też po torze przeszkód wzbudzają podziw dla naszych dzieciaków, którzy mają dopiero po 12 lat. Będą z nich kiedyś wzorowi kierowcy, a my będziemy się czuć przy nich bezpiecznie.

Ten sukces to wynik cierpliwej, systematycznej pracy dzieci i nauczyciela jak również wsparcia ze strony rodziców oraz gminy Sadowie. Pani Bożena Gierczak od kilku lat przygotowuje po 2 drużyny uczniów na konkursy BRD w dwóch kategoriach wiekowych. Drużyny rokrocznie wygrywały konkursy na szczeblu powiatowym i reprezentowały powiat opatowski na Turnieju Wojewódzkim zajmując 2 miejsce. Tym bardziej cieszy ogromny tegoroczny sukces. Zajęcie 1 miejsca w Turnieju Wojewódzkim w Kielcach co dało przepustkę na Finał Krajowy.

GRATULACJE! JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!

Skip to content